Motor Aksamları Kontrolü | Gülpar Ekspertiz | Kayseri

MOTOR AKSAMLARI KONTROLÜ

Ekspertiz: Bilir kişi incelemesi, tetkik ve değerlendirme demektir.
Son teknoloji test cihazları ve alanında uzman ekibimiz ile kusursuz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

MOTOR AKSAMLARI KONTROLÜ

Motor aksamları kontrolü pek çok insan tarafından adı dahi bilinmeyen ancak 2. El araç alım satımı sırasında mutlaka yaptırılması gereken bir dizi kontrolleri içerir.

Otomobillerde dış görünüm pek çok insan tarafından oldukça önemseniz. Kaporta kontrolü, boya kontrolü ve değişen parça kontrolü gibi pek çok kontrol yapılır ve motorla ilgili problemler bazen geri plana atılır. Böylesi durumlarda satın alınan araçlarda motor kaynaklı sorunlar çıkabildiği gibi aracın kısa vadede çalışmaz duruma gelmesi de sıklıkla karşılaşılan durumdur. Bu nedenle Kayseri oto ekspertiz hizmetlerinin en kalitelisi ve güveniliri olan Gülpar Ekspertiz’e başvurarak alım satımını yapacağınız 2. El araçların motor aksamları kontrolü konusunda yardım alabilirsiniz.

Motor Aksamları Kontrolü Nasıl Yapılır?

Motor aksamları kontrolü adından da anlaşılacağı üzere motor ile ilgili bütün parçaların test edildiği, motor sıvılarındaki seviyelerin ölçüldüğü, kayış ve bilya gibi unsurların aşınma derecesine bakıldığı bir dizi testi içerir. Bu testleri alanında uzman motor ustalarına yaptırmanız gönül rahatlığı ile satın alacağınız bir araca sahip olmanızı sağlar. Aksi takdirde enjektör sistemi veya egzoz kısmında sorun olan bir aracı satın almış olabilirsiniz.

2. el araç alım satımı yapacaksanız aracın dış görüntüsünden çok motor kısmına baktırmanız gerekir. Otomobillerin kalbi olarak nitelendirilen motorda bir arıza olmasını kalp hastası bir insana benzetebiliriz. Karşılaşılacak bir zorlukta sizi yarı yolda bırakmayacak 2. El araç almak için Gülpar Ekspertiz’e danışmayı unutmayın!

Motor Aksamları Kontrolü ve Gülpar Ekspertiz

1992 yılından beri otomotiv sektörüne değer katan Gülpar; ekspertiz alanında Kayseri bölgesinin en iyisi olma hedefindedir. Oto ekspertiz ile ilgili aklınıza gelen her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek olan Gülpar Ekspertiz sayesinde sadece araçtaki problemleri tespit etmekle kalmazsınız. Geniş hizmet ağı sayesinde sorunları çözmenize de yardımcı olan Gülpar Ekspertiz araçtaki sorunun ciddiyetini ve nasıl ortadan kaldırılabileceğini de sizlerle paylaşır. Araçta alım satımı etkileyecek derecede bir sorun yoksa size güven içinde alım satım işlemlerini gerçekleştirme tavsiyesi verilir.

Oto ekspertizde Gülpar Ekspertiz’i tercih ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz.